Litstay Brasil Con Cochera, Pileta Y Asadores
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Πισίνα Πισίνα στην ταράτσα | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Litstay Brasil Con Cochera, Pileta Y Asadores Κόρδοβα προσφέρει πισίνα στην ταράτσα και απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από την Εκκλησία των Καπουτσίνων. Χάρη στην εκλεκτή θέση του διαμερίσματος, η Πλατεία Espana είναι σε απόσταση 550 μέτρων.
Το διαμέρισμα απέχει 1 χλμ. από την Πλατεία των Ιησουιτών. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Αστεροσκοπείο της Κόρδοβας που βρίσκεται σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια.
Το διαμέρισμα Litstay Brasil Con Cochera, Pileta Y Asadores παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, βεράντα και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Στο κατάλυμα παρέχεται πρόσβαση σε μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεσή σας. Επιπλέον, θα βρείτε μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο.
Αυτό το διαμέρισμα έχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο για την άνεσή σας. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Estrada 160 βρίσκεται σε 500 μέτρα από σας. Στο διαμέρισμα Litstay Brasil Con Cochera, Pileta Y Asadores οι επισκέπτες έχουν στη διάθεσή τους πισίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Dinosaurio Mall2 χλμ.
- Cripta Jesuitica1,9 χλμ.
- η Πλατεία San Martin1,3 χλμ.
- το Εμπορικό Κέντρο Patio Olmos1,1 χλμ.
- Frutas y Verduras1,2 χλμ.
- το Πάρκο Sarmiento1,2 χλμ.
- Zen950 μ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella15 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Bus Terminal1,7 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
- Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα στην ταράτσα
- Δημόσιο λουτρό
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το διαμέρισμα Litstay Brasil Con Cochera, Pileta Y Asadores;
Espana Square καθώς και Pacman βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Litstay Brasil Con Cochera, Pileta Y Asadores. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Litstay Brasil Con Cochera, Pileta Y Asadores;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Litstay Brasil Con Cochera, Pileta Y Asadores αποτελεί 38$. - ❓
Στο το διαμέρισμα Litstay Brasil Con Cochera, Pileta Y Asadores έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Litstay Brasil Con Cochera, Pileta Y Asadores παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Litstay Brasil Con Cochera, Pileta Y Asadores;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Litstay Brasil Con Cochera, Pileta Y Asadores.